Tréninky

K treninkům je možno využít všechny prostory v našem areálu určené k tomuto účelu, včetně jezdecké haly.  Skokové tréninky na profesionální úrovni poskytuje zkušený trenér a jezdec Ondřej Nágr, kterého můžete kontaktovat na tel. čísle 608 979 982. Rádi také Vás či Vaše dítě připravíme na jezdecké zkoušky (ZZVJ).

Ondřej Nágr

Ondřej Nágr absolvoval řadu mezinárodních soutěží na úrovni CSIO a CSI, včetně Mistrovství světa 2006 v Aachen. K úspěchům patří především 3 místo v Poháru národů CSIO Zagreb, 3. místo v Poháru národů CSIO Kiskunhalasz  a 21.místo v soutěži družstev na Mistrovství světa Aachen (2006). Dále pak 3.místo na Mistrovství české republiky v Karlových Varech a dlouholeté přední výsledky v soutěžích Kriteria mladých koní. Za svoji činnost v jezdeckém sportu získal v r. 2005 Zlatý odznak České jezdecké federace.

Ondřej Nágr má kvalifikaci národního stavitele parkurů, cvičitele, trenéra a současně je učitelem předmětu praxe a předmětů praktické základy sportovního a skokového ježdění v Jezdecké akademii – SOŠ Mariánské Lázně s.r.o., kde od roku 2010 vykonává funkci jednatele společnosti.